| Gazerhd a întrebat:

Imi place ft ft mult de o fata din clasa mea. Fata aceea nu stie ca o plac.Un coleg din clasa care se crede cel mai tare o place pe fata pe care o plac eu... daca i-as spune fetei ca o plac toata clasa ar rade de mn. Sa îi spun sau nu?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu, tine acest secret pentru tine si nu-l spune nimanui!

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu conteaza cine rade de tine si cine nu. Conteaza sa nu rada ea!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ar trebui sa iti pese de gura lumi tu trebuie sa actionezi asa, vb cu ea vezi daca vrea sa iasa cu tine la o bere in oas apoi in club la betiveala, daca te refuza te retragi elegant si mergi la urmatoare, nu mai fi timid ca ai de pierdut esti tanar distreaza-te

| Cedry2k8 a răspuns:

Frate, daca treci de "smecheru" asta e rezolvata treaba. Adica cu urmatoarea ocazie cand se ia de tine sau indiferent, face o gluma despre tine, il arzi, ii dai o mama de bataie sa te tina minte toata viata, si te va vedea altfel aceasta fata. TREBUIE sa inceapa el intai (sa ai un motiv, nu de alta)

| jessikz0r a răspuns:

Ce raspunsuri cretine, doamnelaughing ajutati mai baiatu cu problema asta.Eu zic sa stai pe pace, ca oricum fetele sunt innebunite dupa astia care se cred mari zmei, niciodata nu apreciaza baiatu simplu caruia ii drag de ea. Poarta-te doar frumos in preajma ei, daca are nevoie de ceva, ajut-o! Fi rabdator daca ti drag tare ...pt ca daca Dumnezeu vrea, va fi cu tine happy Dar sa n-o buzaresti sau sa te pui sa-i spui cuiva sti vba aia, tacerea e ca mierealaughing)

| Dianaoprescu a răspuns:

Cel mai prost raspuns a luat funda laughing. De ce sa rada toata clasa cand tu ii spui doar ei. Iar ea dacă e fata ok si sa spunem ca nu te place, nu ar spune tuturor.