| anonim_4396 a întrebat:

Am in clasa un coleg si nu stiu ce sa cred, daca ma place sau nu.Pare interesat de mine si se enerveaza cand aude diferite lucruri pe care le spun(cum ar fi: vorbesc prea tare si se enerveaza. Daca zic: pe bune,pana mea,iar se enerveaza),dar totusi il observ ca se uita la corpul fetelor, iar eu nu sunt aratoasa mai deloc. Vorbim destul de mult pe mess, si la scoala.El stie ca il plac intr-un fel (am avut o discutie mai demult...in care l-am intrebat daca crede ca il plac si a zis ca da, dar eu nu i-am afirmat asta).Ma enerveaza faptul ca desi suntem prieteni buni, pe mine nu ma imbratiseaza mai deloc cum face cu alte colege din clasa.Adica nu inteleg.De ce nu ma imbratiseaza si pe mine? Voi ce credeti? Ma place? Ar trebui sa incerc ceva cu el? (nu stiu cat de important e dar avem amandoi 14 ani) Multumesc.

3 răspunsuri:
| ElisaMariaXX a răspuns:

Te place...dar nu stie cum sa iti arate sau sa iti zica sad.

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Te place dar nu vrea sa iti spuna o fi cam timid.

| raluk_1921 a răspuns:

*Am uitat sa mentionez ca ma tachineaza destul de mult si asta a ca fost subiect de cearta in ultima perioada.