| Mr97ScZ a întrebat:

imi place o fata de la mine din clasa dar ea este o fire mai altfel fata de mine si ii plac baietii mai mari.Nu prea am tupeu sa ii spun ca-mi place de ea.Cum pot afla daca ma place?
Precizez ca sunt in clasa a-9a.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| unyckatu a răspuns:

Daca ea este alt fel decat tine atunci sincer incearca sa cunosti pe cineva care seamana cat de cat cu tine. daca ea nu este cum esti tu atunci sunt slabe sanse sa fiti impreuna dar nu strica niciodata sa iti faci niste prieteni mai mari decat tine si sa iesi in evidenta sa te observe. poate o sa ai succes..bafta si tine minte "pentru fiecare barbat din lumea aceasta exista cate 10 femei "sau cv de genu big grin

3 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Frate, daca nu ai tupeu sa te dai la ea, macar ai tupeu sa dai in ea? Daca fata arata bine, e cam greu, trebuie sa vada ca esti placut de mai multe fete, asta inseamna sa ai papagal, dar daca fata arata ca o sardina, este foarte simplu si daca nu merge, spune-i in fata, "Tu doresti cu baieti mai mari, dar tu ai fata pentru ei?" si ai rezolvat treaba. P.S. Sper ca stii care e gluma si ce am vorbit serios.

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu ea, fă-o să iasă la un suc, așa afli.

| emag a răspuns:

Esti baiat, ce dracu, prinde tupeu si spune-i ce simti, mergi la ea cu o cutie de ciocolata si cu o floare de ziua indragostitilor si spune-i ce ai pe sufletwinking