| anonim_4396 a întrebat:

imi place o fata din clasa dar nu prea comunicam deoarece in pauze e mereu cu fetele si nu pot sa-i spun ca o plac de fata cu ele. In timpul orei se uita pe furis la mine dar cand o observ isi intoarce repede privirea. Ce inseamna asta? Ma place sau nu? Sunt confuz. Si ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Tu esti la doi metri de ea si ne intrebi pe noi ce parere avem. Pai cred ca esti un copil care se indragosteste de o colega, colega care se pare ca-ti face si ea ochi dulci. Ocheade placute si multa bafta!