| Gg7181819463 a întrebat:

Salut TPU, in 2 sapt ma vad cu prietena mea si o sa facem sex, eu inainte ma masturbam excesiv, dar de 2 luni, am inceput sa ma masturbez mai rar. Intrebarea este, daca ma mai masturbez pana atunci, daca nu am erectie si daca nu ma masturbez, o sa ejaculez prea repede? Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca veti face sex? In doua saptamani se pot schimba multe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce treaba ar avea erectia de peste 2 saptamani cu masturbarea de pana atunci...

| dullcat a răspuns:

Buna.Aveti varsta potrivita pentru sex? Daca nu te masturbezi cu cateva zile inainte vei fi ok.Iar rezistenta o capeti in timp.Nu exista trucuri magice pentru prima oara astfel incat sa fie partida ca in filmele xxx.

| Holiday a răspuns:

La varsta ta, n-ar trebui sa aiba absolut nicio influenta masturbarea de azi asupra sexului de maine.

| Sistemulxxl a răspuns:

Pai trebuie sa renunti la manual si sa treci la pasarik!

Răspuns utilizator avertizat
| VrRos05 a răspuns:

Șansele sunt mici sa faci sex programat asa.
Stii cum sunt femeile.

| Zeulfemeilor6969 a răspuns:

Las o mai moale pana atunci varu