| SnYcK3rS a întrebat:

Oare de ce nu mai am erectie dimineata? Sa zicem ca aveam inainte, iar de vreo 5-6 luni nu mai am. Am 19 ani, nu mi-am inceput inca viata sexuala, iar de masturbat, o fac o data la 2-3 saptamani

Am avut o perioada, in care, ma masturbam excesiv

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| qCiu a răspuns:

Întrebarea e : Ți se mai scoală?