| FlorinCiobotaru a întrebat:

Salut TPU. In aceasta seara m-am masturbat, iar maine dimineata doctorul imi va analiza o doza de urina. In aceasta doza de urina va fi si spermatozoizi? Si va vedea daca ma masturbez?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ave ti nene in cap, paie ce? Tu crezi ca la analize de orice fel depisteaza medicul ca tu te masturbezi? Medicul nu este Dumnezeu sa stie tot ce faci in fiecare minut, deci evident ca aceste lucruri sunt intime si nu le va afla decat daca tu i le spui medicului inainte de analize.

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa urinezi si sa te speli cu apa calda si sapun, ca sa nu iasa sperma in urina.

| mihai69 a răspuns:

Nu si nu. Nici din sânge.
Dar stie sigur că o faci, stai liniștit.

| doctorandus a răspuns:

Doctorului nu-i pasa daca te masturbezi. Nu lucreaza pentru Inchizitie.

| Emilian65 a răspuns:

Spermatozoizi nu va gasi dar, va vedea clar ca te masturbezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Emilian65):

Hai mă chiar? laughing pe bune?

| FlorinCiobotaru explică:

Totodata imi va lua si o proba de sânge