| mihaela_9647 a întrebat:

In luna februarie am cunoscut un baiat pe mess. Vorbim in fiecare zi, mi-a cerut nr si i l-am dat am vorbit de acteva ori la telefon mi-a spus ca am o voce foarte draguta si frumoasa, si mi-a spus ca sunt draguta.Intr-o zi m-a intrebat cum am putea face sa ne intalnim dar la aceasta intrebare nici unul din noi nu stie raspunsul. El este din judetul Maramures iar eu sunt din judetul Hunedoara. Mie imi place dce el dar lui de mine nu stiu daca ii place desi imi spune ca sunt draguta. ajutati-ma va rog, spuneti ce as putea face sa stiu daca si lui ii place de mine.

Răspuns Câştigător
| cLeILa a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu, pentru ca si eu sunt indragostit. In primul rand se poarta frumos cu tine, iti ia apararea, se ofera sa te ajute, si nu prea se supara pe tine orice iai face. Apoi iti face complimente discret sau direct, si incearca sa petreaca cat mai mult timp cu tine. Iti arunca priviri fugare, incearca sa se imprieteneasca cu prietenii tai si sa stea cat mai aproape de tine. Acuma ca stii incearca sa vezi daca te place. Nu garantez ca o sa mearga pentru ca nu toti baietii sunt la fel. Asta fac eu. Daca baiatul e mai timid nu o sa-ti spuna ca te place asa ca daca esti peste 50% sigur ca te place fa tu primul pas. Sfat: daca tu nu il placi nu profita de el. fundita?

4 răspunsuri:
| cLeILa a răspuns:

Indragostita* scuze

| Renard a răspuns:

Eu cred că cel mai potrivit este să vă vedeţi la webcam ţinând cont de distanţa destul de mare la care vă aflaţi iar apoi să vă întâlniţi dacă lucrurile evoluează. Prin poze nu prea cred că ar fi prea indicat pentru că se pot modifica şi există neşansa să fii dezamăgită de el din punct de vedere fizic. Succes.

| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Cea` mai simpla alternativa e sa-l intrebihee hee

| LalaCoriiii a răspuns:

Eu zic sa nu te duci daca n-ai vorbit cu el prin webcam cine stie cine este el si ce se poate intampla la cate se intampla in ziua de azi