| georgy7165 a întrebat:

Deci marti am vorbit cu un baiat pe mess.Am avut o discutie normala, mi-a dat web, am facut schimb de poze. El mi-a spus ca arat ca un ingeras in poze.Inainte sa ies de pe mess el mi-a cerut numarul de telefon si i l-am dat. Mi-a spus ca ma va suna mai tarziu dar nu m-a sunat. A doua zi nu a mai intrat pe mess dar seara m-a sunat si si-a cerut scuze pentru ca nu m-a sunat seara trecuta. Apoi mi-a spus ca am o voce frumoasa si m-a intrebat daca vreau sa ne intalnim(el este din alt oras). Nu am acceptat deoarece eram ocupata si el mi-a spus ca ma va suna, dar de atunci nu ma mai sunat.(adica de 2 zile nu am vorbit deloc cu el ). Ce as putea sa inteleg din comportamentul lui?

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Naspa straight face
tu faci ce vrei, dar eu in locul tau daca vb cu unu din alt oras pe mess si imi cerea nr de tel de prima data nu il dadeam tongue, cum sa-ti dai nr de tel la un necunoscut :O?
si sa stii ca nici poze nu e prea bine sa trimiti nu sti in ce te bagiwinking asta ca o paranteza, niste sfaturi, faci cum vreiwinking

comportamentul lui confused? nesimtit straight face
chiar asa de tare ii in cautare de prietena? confused e ok ca ti-a facut complimente, dar nu sa-ti ceara sa va intalniti asa repede...
e foarte bine ca nu ai vrut sa te intalnesti cu el, nici nu il cunosti, habar nu ai cine ii, doar asa dintr-o discutie pe mess si din cateva poze nu ai cum sa-ti dai seama cum e, macar daca povesteati de vreo luna - doua pe mess era altcevawinking

daca chiar vroia ceva te suna, din comportamentul lui sa intelegi ca se plictiseste si nu are de lucru si isi mai cauta fete cu care sa vb pe mess si la telefon confused
nu il suna tu straight face de ce sa il suni confused? o zis ca te suna, apoi lasa-l sa te sune si eventual dupa ce povestiti mai mult si vezi cum ii apoi te intalnesti cu el fata in fata, ca asa nu are rost tongue

| VoiceWithin a răspuns:

Pai am auzit eu de astfel de oamneni, sa te invite sa te vada si sa isi bata joc de tine ...Iti face complimente siropoase si dulci, cand va vedeti te mangaie si lucruri de genu, numai ca realitatea este alta, isi urmareste scopul acela nu il cunosc. Asculta-ti inima (tu singura iti vei da seamna )

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
Eu cred ca vroia doar sa va intalniti [cine stie ce avea in cap] si cand a vazut ca nu vrei, nu te-a mai bagat in seamahappy
simpluhee hee)
Si sa nu faci greseala sa te duci sa te intalnesti cu cineva pe care il cunosti doar de pe mess. Pt ca nu ai cum sa stii ce fel de om e in realitate. gen pedofil. etchee hee

| xD_9502 a răspuns:

Ar trebuie să il suni tu... ce e asa o mare greutate?

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Sper sa nu faci greseala sa te duci...sau ma rog daca vrei du-te, dar nu singurawinking...mai ales ca nu il cunosti de multa vremestraight face

| ma cheama cum ma cheama a răspuns:

Nu trebuie sa mergi singura [-x.ai mare grija ca lumea e reahappy dar poate fi vorba si o persoana buna.ascultati inima.suna-l.