| EffieStone a întrebat:

In timpul actului sexual, penisul nu intra in vagin. De ce? Ce as putea face pentru data viitoare? Mentionez ca sunt virgina.

Răspuns Câştigător
| adeluna a răspuns:

Intr-adevar, lubrifiantul nu trebuie subestimat. Insa adevarata problema cred ca este ca tu esti inca prea tensionata. Nu va grabiti. Planificati o intalnire romantica ca la carte: cina, lumanari, muzica, etc. Si nu va blocati in ideea ca trebuie sa se intample. Oricum se va intampla la un momentdat, si va fi mult mai satisfacator cand si tu te vei fi relaxat si il vei dori cu adevarat, decat sa fortati nota cand tu esti crispata si te lasi prada momentului doar pentru ca asa era planul si trebuie sa se intample.
Luati-o incet si stimulati-va reciproc pana cand esti atat de excitata incat sa il doresti atunci, exact in momentul ala, imediat.
And, of course, play it safe!

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Trebuie sa folosesti lubrifiant

| Alcyon a răspuns:

Mai exersati pana va iese.

| Blamely a răspuns:

Tocmai pentru că ești virgină, mai încearcă.

| Jokyo a răspuns:

Nu e vina ta big grin prietenul tau trebuia sa poarte prezervativ si sa impinga serios chiar daca la inceput te-ar fi durut putin big grin sau daca vrei tu sa faci ceva foloseste lubrifiant big grin

Răspuns utilizator avertizat
| HeadShoot32 a răspuns:

Un prezervativ, un lubrifiant si o putere venind din partea partenerului te poate rezolva. Succes big grin