| AlbertG a întrebat:

Inainte de a va povesti, vreau sa va rog sa nu raspundeti fara rost si sa faceti misto.

Sunt cu o fata de ceva timp(aprox.5-6 luni) si mi-a propus sa facem sex, am acceptat. Chestia e ca eu am 15 ani, iar ea 16, parintii sunt mereu acasa, si nu gasim o locatie perfecta pentru a face sex.
Daca aveti idee unde as putea face sex cu ea(fara hotel, nu avem 18 ani sa inchiriam o camera + ca daca spunem altcuiva e cam nasol).

Astept cat mai multe raspunsuri serioase!
Nu te obosi sa raspunzi daca ai venit sa faci misto.

Răspuns Câştigător
| Deyne a răspuns:

Acasa la un prieten in timpul unei petreceri. Intrati intr-o camera, va incuiati acolo si treceti la treaba laughing nu o sa va auda nimeni fiind muzica tare.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Voi chiar nu aveți niciun prieten bun care să aibă ambii părinți plecați dimineața la muncă?

| Deyne a răspuns:

Daca parintii stiu de relatia voastra presupun ca e ok. Daca nu stiu, le poti spune ca e o colega de a ta si aveti de facut un proiect ceva, sau pur si simplu sunteti amici si va uitati la un film. Stati in camera ta, nu cred ca parintii vor intra peste voi. Alta idee ar fi sa te duci la ea cu pretextul sa ii repari ceva la calculator, sa ii instalezi windowsul..Doar nu intra parintii peste voi in camera, numai daca banuiesc ceva, nu stiu ce sa zic. Oricum sper ca ti-am fost de folos!

| AlbertG explică (pentru Deyne):

Parintii stiu de relatia noastra, stiu cine este, deci nu pot sa mint prin faptul ca e colega mea. Asta ar fi fost o scuza foarte buna chiar excelenta, dar mda. Multumesc pentru ajutor, si daca mai ai cateva idei sper sa-mi raspunzi...

| Deyne a răspuns (pentru AlbertG):

Daca parintii stiu de relatia voastra e numai bine! Puteti merge acasa la tine, luati pranzul impreuna, sa vada ai tai ca nu ai chemat-o sa te culci cu ea laughing Stati putin prin preajma alor tai, apoi va retrageti in camera cu pretextul ca stati la calculator sa descarcati muzica, va uitati la un film ( luati si niste chipsuri cu voi sa nu bata la ochi)

| AlbertG explică (pentru Deyne):

Putin cam riscana chestia asta, dar merge.
Dar alt loc in afara de locuintele noastre? Care crezi ca s-ar potrivi cel mai bine?

| Deyne a răspuns (pentru AlbertG):

Acasa la un prieten in timpul unei petreceri. Intrati intr-o camera, va incuiati acolo si treceti la treaba laughing nu o sa va auda nimeni fiind muzica tare.

| AlbertG explică:

Tin sa mentionez ca ambii stam la case.

| Alexuta333 a răspuns:

O cabina de proba retrasa, Pull and bear, mega mall, au usi de lemn care se inchid cu zavor, nimeni nu poate intra peste voi

| fantabau a răspuns:

Ai prieteni care poate sa faca o patty? O prietena a făcut prima data pe malul iazului noaptea, daca e vara aveți locuri, masina e o variantă foarte bună, doar ca nu cred ca aveți masini

| AlbertG explică (pentru fantabau):

Daca aveam 18 ani era perfect + ca acum nu e vara, e cam frig afara laughing