| koopman a întrebat:

Salut tpu.INTREBARE PENTRU FETE! Ce reactie ati avea? Ce ati face daca un baiat v-ar saruta, daca nu l-ati place ce i-ati face, daca l-ati place ce ati face?

8 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Daca m-ar saruta si nu mi-ar place de el?
Nici nu vreau sa ma gandesc cum as reactiona, cred ca as semana cu sora lui Hulk!

Iar daca mi-ar place de acel baiat, as reactiona la fel, nu ar fi nici o diferenta. doar ca in sinea mea as fi toata un zambet!

| raluca1601 a răspuns:

Daca nu mi-ar place, m-as trage inapoi si i-as spune ca nu e momentul sau ca nu vreau sa ne sarutam, iar daca mi-ar place, i-as raspunde la sarut, categoric.

| youangeldevil a răspuns:

I-as spune in fata ca nu il plac, ce rost are sa il amagesti?happy daca l-as place i-as raspunde la sarutwinking

| Giulia97Anna a răspuns:

Ooooooooo, cred ca-l bagam in mormant daca ma saruta si mie nu-mi placea de el, si daca ii spuneam si tatei el in scotea din mormant si in baga inapoi, dar daca la-si place desigur ca as reactiona la fel

| Hash001 a răspuns:

Toate vor raspunde: un şpiţ în ouă

| AlleIsHere a răspuns:

Păi dacă nu mi-ar plăcea de el, m-aş retrage şi i-aş explica, iar dacă mi-ar plăcea de el l-aş saruta si eu. :p

| lore3dana a răspuns:

Daca nu mia-r place te el i-as da o palma si i-as zice in vata ca nu-l plac... iar daca miar place las saruta si eu big grin