| NSSNoShitsSherlock a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum ar trebui pregatit un baiat virgin, care nu stie sa faca sex, daca are langa el o fata experimentata?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de experienta sexuala a fiecarei femei in parte precum si de disponibilitatea respectivei de a-l instrui pe novicele partener in arta sexului "cuminte" sau pervers. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui făină pe p... ulică

| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Uita-te la filme porno si inveti asa am invatat eu si am mers la mata a doua zi si am satisfacut o rau