| Zburlitul a întrebat:

Intrebare pentru Fete(femei) spuneti-mi cum se descurca un inel cu vibrator pentru clitoris ce se imbraca pe penis? care sunt rezultatele lui? ajutor

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ca sa iti raspund la intrebare: in general da sporeste placerea, dar unele tipe nu accepta, sau pur si simplu nu le place senzatia... sfatul meu este sa incercati si daca va place felicitari, daca nu mai trebuie sa cautiwinking

4 răspunsuri:
| Zburlitul explică:

Elvira esti cam dusa cu pluta nu poti vb la tema, eu am dat o intrebare imi raspunzi si gata.sentimentele in cuplul meu sunt prezente si placerea la fel da vreau sa-i fac partenerii mai multa placere si incerc sa aduc si ceva nou in patucul nostru...tu fa anal si oral ca ai sentimente nu?

| drhotzu a răspuns (pentru Zburlitul):

Ca sa iti raspund la intrebare: in general da sporeste placerea, dar unele tipe nu accepta, sau pur si simplu nu le place senzatia... sfatul meu este sa incercati si daca va place felicitari, daca nu mai trebuie sa cautiwinking

| Elvina a răspuns:

De ce sa folosesti asa ceva? Chiar nu inteleg. Sentimentele nu conteaza deloc, doar placerea?

| drhotzu a răspuns (pentru Elvina):

Ok... fii atenta draga copila!
sexul se face pentru placere nu pentru sentimente!
iubirea pe care o ai pentru individul de langa tine nu o sa iti dea niciodata un orgasm... deci sa nu mai confundam lucrurile. stiu ca suna foarte romantic si foarte frumos faptul ca faci dragoste nu sex, dar totusi sa fim seriosi sexul este ca si foamea este o necesitate a corpului, nu poti sa imi spui ca mananci din dragoste, sau ca bei apa din dragoste, sau ca evacuezi ce ai mancat si baut din dragoste nu?
aaa faptul ca dupa aceea (dupa ce ai avut orgasm si stai acolo goala cu un zambet sters pe fata simtind "artificiile" inca in corp) stati si va tineti in brate si va sarutati tandru si desi nimeni nu spune nimic nu este acea tacere apasatoare, DA aia este dragoste.
in concluzie: da in timpul sexului conteaza mai mult placere si ca amandoi partenerii sa fie pe "culmea placerii" decat ca fac dragoste!

| Elvina a răspuns (pentru drhotzu):

Asta e parerea ta. Mai bine ai lucra in industria filmelor pentru adulti, daca tot nu pui sentimente. Pentru mine conteaza si sentimentele, de ce sa ma culc cu unul fata de care nu simt nimic? Doar de dragul orgasmului? Nu sunt o parasuta!