| man0gg a întrebat:

Exista fete/femei care nu suporta sa fie atinse direct pe clitoris? sa fie supt, lins si asa mai departe?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Exista.

| Andrulica a răspuns:

Ti-ar fi scarba de femeia pe care " o iubesti "? Dar poate prietena ta sau mai stiu eu cine nu ii e scarba cand iti face sex oral? Sa fim sinceri... Ce dracu atata orgoliu barbatesc...

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns:

Depinde cum il atingi.

| TreiSurori a răspuns:

Nu stii de ce sunt in stare fetele din ziua e azi
se pun in genunchi daca le cumperi un redbull in cluburi
imi place cum gandesti - desi e de "moda veche" esti un gentleman.
"nu mi-as injosi prietena "
bftwinking

Răspuns utilizator avertizat
| dreamgirl94 a răspuns:

Pai e posibil, daca e hipersensibila atunci nu cred ca i place..sau pur si simplu i se pare neplacut.

| bombonika18 a răspuns:

Da, exista

| DontDifferent a răspuns:

Pai eu cred ca da...adica cum s-o iei imediat s-o sugi sau s-o lingi... daca vr sti tu ce cu ea mai intai ia-o usor usor si vedeti ce se intamplalaughing

| man0gg explică:

Cum sa-ti fie scarba?laughing
Daca igiena este respectata, nu ai idee cat de placut poate fi sa ii oferi unei fete o asa placere.
Si totusi, nu mi-a raspuns nicio fata daca ii place sau nu.