| FrozEenSoul a întrebat:

Iubesc o fata, o ador :X, I-am zis ca o iubesc enorm (o plac din vara) stie ca o iubesc dar si ea ma iubeste :X...
Dar faza nasoala e ca e cu unu. (din vara am vrut sa ii cer prietenia dar pana m-am gandit eu i-a cerut-o altu.Am jucat adevar si provocare si m-am sarutat cu ea )
Acel baiat nu se poarta frumos cu ea si o face sa sufere.
Azi eram fericit ca se despartise de el dar s-a impacat sad
Cum sa fac sa ma combin cu ea ca i-am zis ca i-as cere prietenia...
Mi-a zis ca ii trece greu dupa ce se desparte de un baiat sad (o luna, doua)
Funda celui care imi zice solutia care sa mearga... Cat mai repede!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum daca s-a impacat cu fostul nu poti sa faci nimic deci ea daca vrea sa sufere in continuare las-o impace ca mai tarziu o sa ii para rau si vei vedea cum vine la tine dar nici tu sa nu te lasi pagubas fii indiferent mai ales ocaziile in ziua de azi sunt putine daca esti prea bun asa esti luat de prost.

| Kalyn a răspuns:

In primul rand nu te gandi ca tu ii fii vreau Harap Alb si o salvezi, de obicei dupa ce obtii ce vrei incepi sa nu mai fii interesat...in fine asteapta sa prinzi momentul.

| Arhanghel a răspuns:

Mai astepti o luna.Din pacate sunt multi care le este frica de respingere,alteori teama de a se implica intr-o relatie,altii nu stiu cum sa se implice,sincer si mie imi este frica uneori,mai ales teama sa nu se repete,acestea sunt cele mai negre temeri ale unui tanar!
mai este si chestia ca daca ea te place sau ea nu te place,si sa implica degeaba,persoana respectiva se simte dezamagita,va avea esecuri,de aceea nu ii zice de obicei ca o place.
Nu este simplu sa ii zici ca mie imi place de ea si ea la fel, mai inati trebuie sa va cunoasteti, caracterul fiecaruia in parte si dupa aia poti sa ii zici ca imi place de tine. dupa un anumit timp.

| Diana_7761 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei inima in dinti si sa-i spui ca langa poate fii mai fericita decat este langa acel baiat. Si ca ar trebui sa iti acorde macar o sansa, sa vedeti unde duce aceasta relatie. Spune`i ca trebuie sa vada toate optiunile pe care le are si ca tu esti cea mai buna si ca vrei sa i`o demonstrezi.Adauga la vorbele astea un trandafir rosu si sigur ai s`o cuceresti.:* Bafta multa.

| CynicalCunt a răspuns:

Solutia ar fi sa te bagi peste sau sa asteptihappyam trecut prin aceeasi chestie, si m-am bagat, si a fost okay, am fost cu ea ~6luni si dupaaa...habar n-am. Deci ar fi bine sa te bagi. Joaca si tu adevar sau provocare mai deslaughing

| AnnaM05 a răspuns:

Pai daca si ea t iubea cum spui tu nu se impaca inapoi cu eltongue.incearca sa t imprietenesti cu ea si poate poate, vezi u daca chiar meritawinking