| valer4ika a întrebat:

Salut,TPU,iubesc un baiat, nu stiu precis daca si el pe mine,dar din cite stiu cindva m-a simpatizat, acum nu are prietena, si vreau foarte mult sa-l cuceresc din nou.
Am 13 ani, el tot atit are
Va rog dati-mi un sfat.
pentru cel mai bun dau fundoiu!

Răspuns Câştigător
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Habar n ai tu ce i aia iubire raised eyebrows am aproape 16 ani si nici macar eu n am experimentat o. eu zic sa ti vezi de scoala si jucari.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-l cucerești din nou? Există un trecut!
„fundoiu" nu este al tău, ci al site-ului. Vezi regulamentul, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Este bine să-ți vezi de copilărie și școală, sentimentele de dragoste mai târziu când o să fii și un pic matură.
Pa, pa.

| IndiferentAnonim a răspuns:

Nu cumva e vorba de minehappylaughing))))

| Stefazard a răspuns:

Baga id-ul meu de mess sa vb sa-ti zic ce trebuie sa faci daca vrei e stefan_mari73