| melanyutza_6335 a întrebat:

Va rog sa-mi dati un sfat iubesc un baiat care eu cred ca nu-i place de mine.Nu stiu cum sa-l cuceresc. El iese cu alte fete la plimbare, ne vedem ateodata incerc sa vorbesc cu el doar prin mesaje dar nu prea imi raspunde. ajutati-ma ...cum sa l cuceresc, vreau un sfat din partea voastra

1 răspuns:
| Alexutza0802 a răspuns:

Pai...pentru ca nu stie ca iti place de el nu are cum sa vb cu tine baga; te cu el in seama. eventual pe mess si spune-i insa daca ai mai vb cu el si te respinge eu zic s'o lasi balta.Totusi vorbeste cu elwinking