Iubitei mele i-a venit menstruatia pe 15.04. 2012
In aceasta luna i-a venit pe 12.05. 2012
Aseara o durea capu si ii venea sa vomite
Astazi a avut aceleasi simtome + ameteala si dureri de mijlochappy
Mentionez s-a speriat de 2 ori calumea
Nu a mancat doar odata si seara si a fumat mult
Menstruatia din aceasta luna i-a venit mai deschisa decat in datile precedente in care ii venea mai maroniu.

1.Ce sa fie?!

Ultimul contact sexual l-am avut pe 14.04. 2012 NeprotejatNu am ejaculat in vagin
In cea de a doua zii i-a venit menstruatia
Apoi pe data de 30.04. 2012 si pe 01.05. 2012 am avut cateva penetrari neprotejate maxim de vreo 8 oriNu s-a pus problema de ejaculare si nici senzatia de excitare n-a fost mare.

2.Se pune problema sa fie insarcinata?!

3.Ce test de sarcina recomandati?!

4.A avut cateva mancarimi jos oare ce sa fie?!

5.Analiza Papanicolau depisteaza sarcina?!
Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| mihaMGB a răspuns:

Exista posibilitatea unei sarcini,cel mai sigur verificati cu ajutorul unui test de sarcina, personal ii recomand ShureCheck(nu am folosit eu, ci o prietena de mai multe ori si este cel mai bun din cate am inteles de la ea, care a folosit si altele si i-au dat rezultate false).
Mancarimile pot marca aparitia unei micoze, deci necesita consult ginecologic si tratament.
Analiza papanicolau nu depisteaza sarcina, si doar problemele de natura ginecologica. Sper ca te-am lamurithappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine restrange intrebarea, ca nu se intelege nimic.