Deci pe data de 14.04. 2012 am facut sex cu iubita mea
A doua zii i-a venit menstruatia
Am facut un test de sarcina pe data de 30.04. 2012 care a iesit Negativ [Test Barza Strip]
Dupa ce am facut testul am penetrat-o de vreo 8 ori nu am ejaculat si nici nu s-a pus problema sa fi venit a fost o mica senzatie de excitare dar in rest totul a fost sub control happy
Pe 01.05. 2012 am avut iar cateva penetrari in numar de vreo 9 fara sa ejaculez si tot nu s-a pus problema nu am facut-o calumea doar penetrarile alea. [Adica Miscarea de Du-te-Vino].

Acum intrebarea este asa pe ce data ii vine acum menstruatia [Precizez ca ii vine regulat]
Are urmatoarele simptome :
-Dureri de burta;
-S`au intarit sanii;
-O doare putin spatele;
-I`au aparut cosuri [Foarte Multe];
Nu am facut sex protejat happy
Ce Test de sarcina este mai bun? Si care arata un rezultat mai rapid si sigurhappy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Aproximativ in 12 mai ar trebui sa i vina menstruatia asta in caz ca nu este insarcinata[acum ca i intarzie o zi,doua nu ar fi o problema], testul,, barza,, e destul de precis, simptomele care le ai enumerat pot fi si semne ca trebuie sa i vina menstruatia, oricum spre linistea voastra, poate sa repete testul chiar si azi, macar stiti o treaba

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa inteleg bine. Ati facut un test de sarcina, a iesit negativ, si pe urma ati facut sex neprotejat. Va jucati cu focul sau vreti sa sfidati biologia?

| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ explică (pentru suntserios):

Nu am facut sex au fost doar cateva penetrari nu se pune problema de ejaculat sau ceva de genu straight face

| suntserios a răspuns (pentru ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ):

Asa nu face decat sa scada sansele de a ramane insarcinata dar nu le face sa dispara. E de ajuns si o penetrare ca un spermatozoid din lichidul preejaculator sa isi faca treaba.

| didiDia a răspuns (pentru ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ):

Si penetrarile alea ce sunt daca nu sex? Dupa parerea ta de cate penetrari este nevoie ca sa poti zice ca ai facut sex? De 100000? Mai, copii, nu va mai jucati cu focul.

Ce test de sarcina este mai bun?!
Si arata un rezultat mai sigur si mai rapid?happy