Iubitei male i-a venit Ciclu astazi 12.05. 2012
Inainte i`a venit ciclu de pe data de 15.04. 2012 are ceva?
O ustura cand urineaza...
Este ceva de speriat?
Daca ii vine ciclu menstrual nu poate fii insarcinata nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmHinoki a răspuns:

Nu e insarcinata! Nu inteleg de ce alegeti sa va panicati tot timpul pe seama sarcinii nedorite in loc sa cumparati prezervative sau anticonceptionale! Pentru 20 de lei pe luna va panicati gratis si mai dati dupa si 5-7 mil pentru avort sau mai stiu eu ce.
Cel mai probabil este o infectie urinara sau cistita. Incearca aici http://sanatate.ele.ro/......10417.html

Si pe viitor protectie ca sa nu va mai speriati degeaba sau sa intrati in alte belele :*