| Hahaha_5483 a întrebat:

m-am combinat cu cineva si nu m-am mai sarutat niciodata cu ceilalti prieteni ca nu dura mult si asa va rog sa-mi explicati cum se saruta mai detaliat!

mersi mult pentru. raspuns!

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sarutul nu se explica. Se face. Se simte. Restul e bla-bla.

| AdamBlack a răspuns:

Asta nu se invata!
Sarutul vine de la sine.
Si eu ma ingrijorasem degeaba cand mi s-a intamplat.

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Asta o simti nu o inventi.Si eu am trecut prin asta si poate cauti prin intrebarile mele si ai sa gasesti mai multe raspunsuri care pot sa zic ca m-au incurajat.

| a răspuns:

Totul vine de la sinewinking. Ce nu stii cum se saruta`?

| Hahaha_5483 explică:

Frate da nu inteleg iti bagi limba in gura lui si el in ata si ce faci o lingi o intorci o musti ce naiba faci big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nici eu n-am multa experientza doar stiu saruta simplu nu cu limba sau alt fel fa si tu la fel daca are el experientza te in vata el stai linistita fa tu primul pas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cand mergeti impreuna pe strada o iei de mana si o strigi si apoi o saruti.