| kevinnn19 a întrebat:

Salut TPU(ma ajuti va rog cu ceva sfaturi), sunt un baiat de 21(aproape 22) ani, am o prietena de 18 ani, suntem impreuna de aproape un an.De o perioada ne tot certam si iar ne impacam... dupa cateva ore, dar tot eu merg la ea sa ne impacam.Inainte sa fie cu mine a iesit cu un baiat si ea vrea vroia sa fie cu el dar el nu.Am vazut eu ceva ciudat ca tot intra des pe facebook(in comparatie cu lunile trecute) si am lasat-o sa intre la mine pe laptop si l-am orpit apoi intentionat sa ramana conectat facebook-ul. Apoi am citit unele conversatii si am vazut ca baiatul cu care s-a intalnit ea inainte,i-a scris mai multe,si ca ar vrea sa fie impreuna,ea nu a mentionat de relatie si a lasat sa se inteleaga ca ar fi posibil pe viitor,plus ca i-a mai scris ea lui, sa vada ce face dupa 2 zile.O iubesc mult si nu stiu ce sa fac,eu m-am atasat foarte tare de ea,plus ca la urmatoarea cearta,daca e nu o sa merg inapoi la ea(chiar daca poate fi ea devina) o sa incerce o relatie cu tipul ala(mai ales ca stiu ca la placut mult inainte de a fi cu mine,baiatul face sala,are muschi, e destuld de frumos).Ma ajutati cu ceva sfaturi si scuze de textul asa lung.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as mai sta cu ea, indiferent cat as tine la ea. Nu este singura fata din lume.
In plus ce demnitate ai mai avea tu daca tu intotdeauna trebuie sa o impaci si sa ii ceri scuze.Te injosesti, nu altceva si o faci sa se creada cea mai importanta. Te poti detasa foarte repede de ea si foarte simplu, stai linistit happy
Cu astfel de persoane nu ai ce cauta.

| 004 a răspuns:

Nici nu te gandi dacă continui așa nu faci bine și ea cred ca profita pe seama ca în totdeauna tu cedezi