| IuLyuTzZikA a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor.Cred ca o sa fie cam lunga povestea dar am nevoie mare de ajutor.Am aproape 13 ani si am nevoie de ajutor pls!

Totul a inceput acum o luna sau 2 cand un coleg de al meu mi-a spus pe mess ca s-a atasat foarte mult de mine si ca ma iubeste.Nu prea am luat-o in serios.Acum 2 saptamani sau 3 eu am acceptat sa fiu cu el, i-am spus chiar si mamei si m-a inteles pentru ca ea stie ca este un baiat foarte educat nu vb urat si este foarte frumos.

Ok...Am acceptat si saptamana trecuta cand eram in ora de sport ma jucam cu mingea si nu mai stiu daca intentionat am dat cu mingea de fotbal. El s-a suparat si mi-a spus proasta iar eu m-am dus la el si l-am impins si i-am spus ca e prost. O saptamana nu prea am vorbit si ne-am tachinat unul pe celalalta... din cate imi amintesc parca asa a fost, iar vineri a fost cel mai rau.NE-am injurat, ne-am impins tot o treaba pe noilaughing. Cam asa am tinut-o toata vinerea la scoala

. Eu am observat ca el nu prea insista sa ne certam dar eu eram mai rau pentru ca eu am cam inceput.Nu stiu ce aveam eram cam hiperactiva.Ma rog...

Apoi vineri seara mi-am scris un status gen : Iubesc si sunt iubita...Pentru ca eu chiar il iubesc foarte mult.Si l-am intrebare ce face asa asa si mi-a spus sa schimb status pentru ca nu vrea sa stie nimeni ca suntem impreuna. L-am intrebare de ce dar el se pare ca a omis asta si a trecut la subiect : ca toata saptamana ne-am certat ne-am impins etc etc.Si mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine pentru ca eu am vrut-o!

Ok am inteles ca a fost vina mea dar totusi, cand am auzit asta am simtit ca mor, ca s-a rupt ceva in mine.Nu am acceptat asta si am inceput sa ne certam, apoi s-a luat curentu si am incepu sa vb prin sms-uri si il rugam sa fim din nou impreuna ca regret nespus de rau pentru ce am facut.Asa am tinut-o toata vinerea seara.

Din cate imi amintesc parca a acceptat sa ne impacam.Sambata seara s-a luat curentul din nou si eram eu mama si tata la masa si inca o vecina.eu vb cu el prin sms si imi spunea sa vin pe la el sa facem gratar ma rog, discutii ca intre prieteni iubiti. Iar duminica mi-a spus din nou ca nu mai vrea sa fie cu mine, eu l-am implorat dar nimic i-am trimis sute de mesaje cu scuze.

Luni dimineata mi-a spus ca accepta sa ne impacam dar ca relatia nu o sa mearga mult timp. L-am intrebare dc si l-am mai intrebare daca ma iubeste. El nu mi-a spus decat : "awvdeiaveia". Apoi l-am intrebare cand mai facem un gratar iar el a spus 'niciodata bye". Parca din nou s-a rupt ceva in mine dar mult mai rau...

La scoala sunt foarte suparata dar si fericita.Mereu ma uit la el si realizez cat de proasta am fost ca am facut acele lucruri si ce baiat am pierdut.Stiu ca veti crede ca m-a folosit sau ca si-a batut joc de mine dar nu este adevarat.Il iubesc si nu mai stiu ce sa fac ca sa ma impac cu el.

Sfaturi plsss am nevoie mare de ajutor va rooooooog

1 răspuns:
| faranum3 a răspuns:

Scuze dar baiatu' ala e cam tampit.In fine eu in locul tau as gasi pe altcineva.Iar daca chiar tii neaparat sa il recuceresti nu mai vorbi cu el o perioada si gaseste-ti pe altcineva (de forma) si atunci el o sa vina dupa tine. Aici mai conteaza si de tine. Sper ca te-am ajutat!