| Bădoanga a întrebat:

ma numesc Andrei si am observat ca am o problema la testicule.
Nu am mai facut amor de mult timp, iar testiculele au inceput sa fie mai umflate si sa prinda o culoare albastru-movuliu.
Tin sa precizez ca ma masturbez destul de des (odata la doua zile), prin urmare imi golesc organismul de sperma.
Este normala aceasta problema?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Din fericire testiculele nu patesc nimic daca nu faci sex, daca observi ca a aparut o schimbare trebuie sa dai o fuga de urgenta la medic.

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la UROLOG!
Chiar daca te-ai masturba de 3 ori pe zi, testiculele tot nu si-ar schimba culoarea, dar daca deja sunt albastru-movuliu, atunci este ceva grav cu ele si te sfatuiesc sa mergid e urgenta la un UROLOG!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru problema ta, consulta un medic urolog.