| crowleyburgon a întrebat:

Ma dor testiculele de aproape doua saptamani. Acum sa va dau toate detaliile posibile: nu am suferit nicio lovitura, nu sunt umflate, sunt zile in care ma dor cu o intensitate foarte mica abia sesizez, si zile in care ma dor destul de tare, e genul de durere ca lovitura in testicule(doar barbatii stiu) credeam ca am hernie de disc ca ma durea si spatele doar ca mi-a trecut intre timp, pe langa faptul ca eu nu fac efort mai deloc. Dorm pe o parte si pe burta, ma gandeam ca le "strivesc" cumva cand dorm, ma dor amandoua, nu doar unul, expunerea la frig poate fi o posibilitate? Tin minte ca am mai avut genul asta de dureri in urma cu cateva luni, dar au trecut de la sine.

Care ar fi problema? Ma sperie...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kostell a răspuns:

Ar trebui sa consulti un medic\specialist

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la un urolog nu e de joaca. Cit de des te masurbezi?

| Alin39fn a răspuns:

Salut am și eu o problema asemănătoare, pana la urma ce probleme ai avut și cum te-ai însănătoșit mulțumesc.