| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! De doua zile am observat ceva foarte diferit. Ejaculez o picatura mica de sperma si testiculele mele sunt foarte lasate. Stie cineva ce a cauzat asta? Tin sa precizez ca inainte ejaculam normal.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faci exces de masturbare sau sex. Incearca sa nu ejaculezi macar vreo 5-6 zile si vei vedea ca totul reintra in normal.

| Hannibal_8732 a răspuns:

Daca te masturbezi des incearca sa te abtii cateva zile, si pe urma sa o faci din ce in ce mai rar.