| HârtieIgenica a întrebat:

Salut TPU(măcar eu să mai zic) am 13 ani și penisul de vreo 12 sau 13 centimetri, când ma masturbez nu îmi iese deloc spermă, după ce simt că mă gâdilă foarte tare efectiv corpul își dă mini shut down și mă simt foarte obosit dar apoi îmi revin peste câteva minute...e o problemă cu mine? Vă rog dați răspunsuri serioase sau dacă i se mai întâmplă cuiva să spuneți, am scris tot dicționarul de română aici lol.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai varsta mai mica de 14 ani cu 1 an sau putin mai mult, atunci in acest caz este foarte posibil ca glandele aparatului tau reproducator (vezicula seminala, prostata si testiculele) sa nu se fi maturizat inca pana in acest moment si din acest motiv nu si-au inceput activitatea lor si in acesteconditii NU se produce lichidul spermatic. Sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii astia nu ai inca sperma, dar va apare peste 1-2 ani.
In ce priveste masura cuculetului, iarasi nu are relevanta acum, tocmai pentru ca-i folosit doar la urinare.

| mihai69 a răspuns:

Încă nu e. Abia peste vreo doi ani dacă tot nu ejaculezi ar trebui să mergi la un medic.

| Emilian65 a răspuns:

La 13 ani ai tai este posibil sa nu poti ejacula. Dupa varsta de 15 ani organismul tau este pregatit sa produca sperma si sa ejaculezi.

| bogdanmanevra a răspuns:

Pai incearca sa ii dai reinstall daca isi da shutdown. Cat despre penis eu zic ca e material de proasta calitate de la chinezi, iti sugerez sa il schimbi. Semnat manevra

| ValiSenzual a răspuns:

Ia alta...eternul rege sexual vale