| EUeStEEu a întrebat:

Salut am o problema si as vrea sa nu râdeți de mine. Deci am 14 ani si sunt. baiat si ma masturbam foarte mult si foarte des puteam sa o fac si de 2, 3 ori pe zi 7 zile din 7 (cam mult). Mai am 2 săptămâni si fac 14 ani si mi.am spus sa nu ma mai masturbez, asa a si fost de 3 zile nu o mai fac, dar faza e ca daca vad un film cu tentă sexuală ma excit atat de tare incat efectiv simt ca daca o frec putin (adica daca dau o data de ea) efectiv imi dau drumul. Problema e ca ma simt foarte,, încărcat" acolo jos (foarte îngreunat). Cred ca daca vreau sa nu ma mai simt asa trebuie sa ejaculez, nu? Dar eu nu vreau sa mai dau laba si prin act sexual nu am cum... Am următoarele întrebări
1. De cand nu ma mai masturbez (de vreo 3 zile) imi ies o grămadă de coșuri pe față (cosuri mici si cosuri din alea mai mari si mai dureroase) Este din cauza ca nu ma mai masturbez?
2. Ce pot face ca sa nu ma mai simt,, greu" acolo jos?
3. Exista sansa de a avea un vis ud si sa imi dau drumul noaptea in pat? Daca da cum pot rezolva?
Imi pare rau ca am scris asa mult... FUNDA ???? PS: va rog sa nu mă luați in râs si sa imi dati răspunsuri serioase. Mulțumesc happy

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1.Coșurile nu sunt legate de asta.
2. Nu poți face nimic înafară de ceea ce ai făcut până acum, ori act sexual normal cu o parteneră.
3. Visele nu le poți comanda.

| mihai69 a răspuns:

Chiar nu e mult s-o faci zilnic de 2-3 ori la vârsta ta. Dar mă rog... dacă tu așa crezi...
1. Teoretic, nu;
2. O labă (sau chiar două);
3. Desigur. Și asta chiar dacă te mai și descarci singur! Așa e la vârsta ta...
PS nu renunța la labă, e chiar bună ca să nu mai fi stresat!

| Frank51 a răspuns:

Daca nu te poti controla iti recomand sa mergi la psiholog. Poate fi o problema serioasa care necesita tratament, sau pur si simplu asa esti tu.

| EUeStEEu explică (pentru Frank51):

Adică?

| Frank51 a răspuns (pentru EUeStEEu):

Poate ai o problema medicala, fiind vorba de niste substante la nivelul creierului, se poate rezolva cu medicatie.

Sau poate asa esti tu, mai salbatic, si nu te poti controla.

| Denila123 a răspuns:

Cosurile easa
find ca faceai laba" scuze
si deteai cu mana pe fata
si ramane infectia aceia pe fata

| Constantin356889 a răspuns:

Nu-i nimic îngrijorător hai sa vb pe insta sa-ti spun ce sa faci da-mi mes pe insta la anonimul1104

| anaXana a răspuns:

E destul de normal sa te exciti asa tare in conditia in care faceai de 3 ori pe zi 7din7, ai facut o oprire brusca. Chit ca rezisti fara sa dai atata timp cat esti mult prea excitat e nasol, mai bine faci la 2 zile, dupa la 3 si tot asa pana mai raresti.