| Mario_5062 a întrebat:

Mai tineti minte prima intrebare cu fata aceea? Acum s-a despartit de acel baiat! Nu mai vine in cartier la mine pentru el.tongue Dar acum nu stiu ce sa fac fiidca ea se baga cu mine in seama si pana acum nu m-a baga in seama cand era cu baiatul acela(mi-a spus buna la scoala si nu i-am raspuns). Ma simt ciudat nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| crazygirlyo a răspuns:

Am gasit celalta intrebare. uf sad se pare ca ai inceput sa tii la fata asta. in primul rand cred ca cel mai bine ar fi sa iti faci curaj.sa o iei frumos intr. o parte sa vorbiti. si atunci explica. i ce simti.si ca nu mai poti rezista asa.si vezi cum reactioneaza happy. dar daca vezi ca te respinge las-o in pace. spune-i ca o intelegi.si nu o sa o mai stresezi. eventual sa uite tot. dar sa nu uite ca tii la ea happy. si daca e se intampla asa. uitowinking o sa fie putin greu. dar mai ai mult timp in fata sa te indragostesti! nu e nici prima nici ultimawinking.

Dar cine stie. chiar poate sa iasa ceva frumos! incercarea moarte n'are. tine minte astawinking