| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Maine merg la prima lectie de inot si acolo trebuie sa port boxeri mulati.Problema este ca eu am penisul mic (8 cm) si se vede ridicol.Imi este frica sa nu rada lumea de mine.Tata spune sa nu-mi fac griji ca e ok. Spuneti-mi si voi parerea voastra si dati-mi niste sfaturi serioase.
Multumesc
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

straight face, cati ani ai de te intereseaza marimea penisului?
Ba, esti la inot, nu la selectii pentru actori de filme p..., ce draq? Nu au mai auzit oamenii aia de chinezi?
Dar chiar nu ai de ce sa-ti faci probleme, chiar nu ai, crede-ma.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

8 cm sculat sau culcat?

| Ionut_Cristi_1992 a răspuns:

Cati ani ai?

| Mr97ScZ explică (pentru Apocaliptic):

| Mr97ScZ explică (pentru Ionut_Cristi_1992):

17 ani

| BlackWildCat a răspuns:

Am o nelamurire: cand ai masurat cei 8 cm era in erectie?