| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Maine merg la prima lectie de inot si acolo trebuie sa port boxeri mulati.Problema este ca eu am penisul mic (8 cm) si se vede ridicol.Imi este frica sa nu rada lumea de mine. Tata spune sa nu-mi fac griji ca e ok. Spuneti-mi si voi parerea voastra si dati-mi niste sfaturi serioase.

Multumesc

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poti pune un carnat sa vada ca il ai mare. Dar lumea nu pune pret pe ce ai in pantaloni gandeste-te ca totul va fi bine.

2 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Nu-ti fa griji, totul va fi bine lumea nu se gandeste la chestia asta

| StefaniaNeagu a răspuns:

Nu trebuie sa te intereseze in mod special aceasta problema, lumea nu are treaba cu asta, celor care nu le place sa nu se uite, iar daac rade cineva, fi indiferent. INDIFERENTA doare cel mai tare. Vor inceta. Fara grija. Distractie placuta!