| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Maine merg la prima lectie de inot si acolo trebuie sa port boxeri mulati.Problema este ca eu am penisul mic (8 cm) si se vede ridicol.Imi este frica sa nu rada lumea de mine. Tata spune sa nu-mi fac griji ca e ok. Spuneti-mi si voi parerea voastra si dati-mi niste sfaturi serioase.Am 17 ani.

Multumesc

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

In stare flasca, un penis de 8 cm e foarte ok, stai calm.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E, mai pune si tu ceva pe langa, dar nu prea mult.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Stai linistit.De la apa si cel mai dotat va avea penisul mic.
Foarte bine ca faci inot.
E cel mai complet si mai bun sport ''inventat'' vreodata ce se adreseaza tuturor varstelor.

| DyanneDyyD15 a răspuns:

E bine, stai linistit,:*

| DyanneDyyD15 a răspuns:

Calm...esti bine,:*

| BGI a răspuns:

Stai linistit, daca apa va fi putin rece o sa fie si mai mic laughing

greece12
| greece12 a răspuns:

Si tu crezi ca la inot,cu asta se ocupa lumea,stau toti pe margine si compara cine are cel mai mic penis,nu?
Fii serios si lasa-ti complexele acasa, toata lumea e exact la fel intr-un bazin plin cu apa rece, mai bine ai avea grija sa nu vii cu vreo pneumonie!
Mergi la antrenamentul tau si fii cel mai bun si cel mai atent, scopul pentru care esti acolo e altul si toti o stiu, nu intereseaza pe nimeni performantele Guiness pentru organe sexuale!