| alexandrutoxic a întrebat:

Mi rușine să zic.Ce ar trebui să fac ca sa mă excit cand sunt cu prietena? Ne sărutam facem de toate da mi se culcă rapid. Și cand sunt acasa mi se scoala și ține mult.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate ca ar trebui sa treceti la fapte daca asta vreti, sa lasati mai moale preludiul.
Sau tu crezi ca asta este problema, ca nu te exciti?
Incearca sa nu mai ai acte sexuale o perioada, si dupa sa incerci iar aceste lucruri cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încercați sexul oral.
Sau când se scoală treceți direct la fapte și poate pe parcurs te exciți și nu se mai culcă atât de repede?‍♀️

| Madalina1837 a răspuns:

Poate ai rețineri fata de ea si de asta se culca imediat. Sau încearcă să vă apucati imediat de treabă, sau sa vorbesti cu ea despre aceasta problema.

| Adry05 a răspuns:

De la emoții, n-ai ce face decât să le depășești