| Denis_6792 a întrebat:

Buna tuturor, sunt nou.
Deci sunt cu prietena mea de o saptamana jumate, iar intr-o seara in timp ce eram singuri pe o banca, ne sarutam iar eu am inceput sa ma excit si am inceput sa ii bag mana pe sub bluza, i-am deschis sutienul, iar cu ea nu sa impus i-am bagat mana in p...big grin Iar ea cum credeti ca a reactionat? Nici cum spre mirarea mea, a inceput sa-mi frece penisul, eu i-am propus mai mult iar ea a inceput sa tipe ca de ce i-am stricat momentul, iar de atunci nu ma mai lasa deloc sa o ating de abia sa o sarut straight face de ce nu am cum sa o intreb, mi-e rusine :-s ce pot face.

4 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

rolling on the floor)))))))

Ce boi sunteti, masturbamash la curuletu vostru laughing

| enverhoxha a răspuns:

Vroiai mai mult pe BANCĂ?

| coliflor a răspuns:

Foarte tare ne-ai lasat masca pe toti cred...m-ai invata si tu macar din greseli, zic, spor la...

| Lucifer666 a răspuns:

Scuze frate. dar daca dupa o saptamana jumate voi faceti asa ceva... inseaman ca nu va respectati unul pe altul. Daca tu ai inceput chestia cu mana. E clar : Vrei s-o ****, iar ea daca a continuat cu 'frecarea mentei' -nu vrea altceva decat sa se simta bine. Niciunuia dintre voi nu-i pasa de calalalt.

Sorry dar asta e parerea mea. Daca ea a acceptat astfel de chestii dupa nici 2 saptamani, nu e poama buna deloc sad