| AlexandrucelMicUt a întrebat:

Hei TPU vreau sa fac dragoste cu prietena mea! Adica vreau sa o chem la mine acasa, am mai chemat-o si am mai dormit cu ea dar vreau ca de data asta sa facem dragoste! Ce trebuie sa fac s-o excit la maxim ca ea sa vrea dupa sa facem dragoste! Dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Doar sa-i arati cocoselul, o sa fie niagara intre picioarele ei

| Emilian65 a răspuns:

Tu vrei, dar ai discutat cu ea, daca vrea si ea? Daca vrea si ea este usor sa va excitati amandoi sa faceti sex.

| Dariusuu a răspuns:

Păi ori reuşeşti să o seduci ori te bucuri de sforăitul ei.

Alegerea e a ta.

| Honeyyy a răspuns:

Armasarule ce esti. Degeaba o exciti, daca ea nu vrea happy. Ai discutat cu ea despre acest subiect? Stie ca doresti acest lucru?

| TRECEtimpul a răspuns (pentru Honeyyy):

Corect!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Honeyyy):

Hooo frate ce sar gagicile pe saracu baiat de zici ca vrea sai taie capul la pasarica aia, asta ma enerveaza la voi domnisoarelor sunteti niste ipocrite ordinare care va dati sfante dar va curg balele numa cand auziti de p***. lucrurile acestea nu se discuta aceste lucruri sunt profunde si sunt minunate atunci cand vin pe neasteptate.

| Honeyyy a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sunt profunde si minunate cand ambii parteneri isi doresc astabatting eyelashes, nu cand un baietel in calduri pune o astfel de intrebare laughing.

| AlexandrucelMicUt explică:

Stiu ca vrea! Da ii si putin frica ei!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru AlexandrucelMicUt):

Dai un pahar de vine, o sa ii treaca fricawinking

| FlorinClaudiu12 a răspuns:

Frate si eu am iubita, trebuie sa alinti fiinta iubita, si sa ii spui cat o iubesti nu iti bate joc de ea pentru ca poate sa ramana marcata pe viata ai grija ce faci, SUCCES!