| anonim_4396 a întrebat:

Cand sunt cu prietena ma excit foarte tare, bine nu cum am citit pe net ca unii "termina" in pantaloni, nici chiar asa, dar e enervant si inestetic cateodata daca intelegeti... Cand ne sarutam mai pasional imediat simt ceva... Ce sa fac? Aceasta ii genul de intrebare care iti e cam rusine sa ii intrebi pe prieteni sau membri ai familiei si de aceea am apelat la site. Daca as putea vorbi cu cineva mai multe probleme in privat sau pe mess as fi vesnic indatorat.De la Zaraza numai respect!

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este absolut normal sa ti se intample asta si nu e deloc inestetic. Eu as fi ingrijorata daca partenrul meu nu s-ar excita cand ma tine in brate sau ma saruta.

| zob79 a răspuns (pentru Brigaela):

Doar nu vrei sa spui ca partenerul tau chiar se excita cind te atinge! Dumnezeule...tocmai am mincat...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Zob79, zau ca tu esti mai prost decat prevede legea. Si nu credeam sa spun chestia asta vreodata, dar evidenta m-a coplesit.

| zob79 a răspuns (pentru Brigaela):

Briga, te invit la un concurs de IQ, da' sa-ti acoperi fata, fiindca tu esti mai urita decit prevede legea laughing

| Brigaela a răspuns (pentru zob79):

Nu ma intereseaza concursuri cu persoane josnice.

| elasexygagica a răspuns:

Aoleu ce fata norocoasa, mi-as dori un iubit ca tinelove struck

| Megatron72 a răspuns (pentru elasexygagica):

Pei si de ce ai vrea sa ai, daca imi permiti sa intreb? Ti-as trimite mesaje dar nu pot...

| Banannie a răspuns:

Ce mandra o fi fata aia smug

| andtim a răspuns:

Incearca sa faci un soi de exercitii de autocontrol... sau faceti-va de cap, poate asa nu vei mai simti "nevoia" de a-ti intari chelu(e ceva absolut normal si daca si fata dupa care ti se scoala e, cum zic americanii: smokin' hot, e in regula!) asa suntem noi barbatii big grin bafta

| anonim230 a răspuns:

Sincer nu prea ai ce sa faci. adica daca asa reactionezi si nu prea ai cum sa te controlezi. am cam trecut acum ceva vreme si eu prin asta dar am scapat. daca te pot ajuta, anunta-ma tongue (id de mess: not_gay92)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi nu poti sa faci nimic.E normal sa ti se intample chestia astahee hee
Sunt curioasa...ei i-ai spus ce ti se intampla?

| Megatron72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce aiurea ca, chiar daca te am la prieteni nu pot sa iti trimit mesaje, ca ti-as raspunde si as mai avea mai multe intrebari.

| anonim_4396 explică (pentru Megatron72):

Incearca acum ca sigur o sa meargawinking