| Anonima6754 a întrebat:

Hei TPU, astazi trebuie sa ma internez si sunt pe stop..asta ar trebui sa fie ultima zi de stop dar de obicei ma tine cu 1-2 zile in plus...nu stiu, imi iau absorbante la mine dar mi-e cam rusine nu stiu cum sa zic.Ce e de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are una cu alta? Te internezi, asta e, sanatatea contează. Crezi ca cele de acolo nu stiu ce inseamna sa fii pe stop? Ia-ti absorbante la tine, acolo nu ti se dau.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ia-ti absorvante, chiloti de schimb si servetele intime.
Vei fi intenata cu femei si fiecare a trecut prin asa ceva. Fara nicio grija!
Sanatate!