| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a rupt ata in timpul unui vis erotic. Am 12 ani. Pare absurd dar nu glumesc! Ce sa fac? DAU FUNDĂ!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti dezvirginat in visul erotic nu in realitate

| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta, cred ca ti s-a rupt ața de la busolă.

| Bozgi200 a răspuns:

E imposibil să se rupă ața(frenul) in timpul unui vis, este alcătuit dintr-o piele mai rezistentă, daca tot s-a rupt trebuia să te umpli de sânge căci pe acolo trece o vena importantă...

| darrio2007 a răspuns (pentru Bozgi200):

Nu mai spune, franț! Te umpli de sange?

| Bozgi200 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu te prea duce capul din câte văd :/. El are 12 ani și i-am explicat cum funcționează frenul, la 12 ani nu cred ca știai așa ceva

| darrio2007 a răspuns (pentru Bozgi200):

Dar nici nu te umpli de sange. Hai sa fim seriosi!

| DarkEntity a răspuns (pentru darrio2007):

Am glumit. Am vrut sa vad daca vede zappy tv

| BravoJohn69 a răspuns:

Poate ai *** perna și nu ai observat și ți sa agățat ața in ceva asta explica tor