| Horia2314 a întrebat:

mie imi cam place de o fata nu stiu daca ea ma place adica aproape mereu cand iesim afara vine si se pune langa mine si uneori se lasa usor pe bratul(in general cand ii este frig )meu si nu zice nimic sau unori ma cheama langa ea sau cand vreau sa plec acasa ma intreaba de ce plec sau imi zice mai stai putin cand merge undeva vrea sa vib neaparat cu ea si daca refuz imi scoate ochii pana vin cu ea laughing din cand in cand imi mai da un pumn usor in mana in gluma iar cand nu stau langa ea se uita inspre mine si mai multe in fine chiar nu stiu ce sa fac :\

4 răspunsuri:
| FashionKitty a răspuns:

Daca esti mai tupeist intreab-o direct, dar nu pot sa zic ca recomand asta. Incearca si tu ceva mai subtil. Sau poti face glume despre asta doar ca sa vezi cum reactioneaza, dar nu o fa sa creada ca tu nu o placi ca nu mai iese nimic din asta. Dar probabil te place. Daca nu atunci vrea sa fiti doar prieteni dar ar fi ok si asa, depinde. Oricum succes! laughing

| CorinaReg19 a răspuns:

Gabi era mai bine daca mentionai si varsta voastra. dar ce ai descris tu este exact comportamentul meu fata de un baiat care imi placea in jurul varstei de 15 ani.eram prieteni foaaarte buni vorbeam in fiecare seara prin mesaje dar niciodata nu sarea nici unul pragul. imi stia chiar toate secretele. intr o zi, din cate imi amintesc eram in spatele liceului, pe niste tevi. chiuleam fiecare de la ora, ( era mai mare decat mine cu 2 ani) eram linistiti, cand de odata m a sarutat big grin si ne am sarutaaat juma de ora pana s a sunatlaughing) superba amintire. iti garantez - te place fa si tu pasul asta cand simti ca e momentul. nu ai nimic de pierdut.

| CorinaReg19 a răspuns:

Mi ar placea sa aud continuarea, da mi un mesaj cand e ceva nou, sunt nerabdatoare, pup

| Sandulescu_Andrei_1999 a răspuns:

O sa iti dau acelasi raspuns ca si altui baiat : Du-te intru-un parc (cand e frig, din ce reiese in intrebarea ta laughing ) si ia-o in brate, stii tu, figura cu bratul pe dupa umar. Asteapta sa ajungeti la o discutie mai intima si de acolo rezolvi. Succes