| OLOLOSH a întrebat:

mii interesant : Cum a fost *prima oara a voastra * sau cum ar fi dorit sa fie.happy ( ma refer prima relatie )) MERSSSIIIIII

6 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

Prima mea relatie a fost cea mai jalnica pe care am avut-o cu un prost pe care nu stiu cum l-am acceptat. Oricum am fost intr-o relatie ca "ardeam" de nerabdare sa vad cum e(ca auzeam la prietene cum e).Nu l-am acceptat asa ca m-am despartit de el dupa o saptamana.Nu mi-as fi dorit sa am prima relatie atunci ci acum cand mi-a venit mintea la cap laughing.Dar nu a fost cine stie ce.

| SerafimHD a răspuns:

La mine au fost 3 zile cat 3 ani. Nu ma refer la chin sau la alt ceva ci pur si simplu ne-am inteles super bine pana atunci si in alea 3 zile s-a terminat tot, a fost carnagiu. Daca ti-as povesti ai muri de ras... chiar si eu o fac.

| MeandYou123 a răspuns:

A fost cum a fost sa fie, si va fi cand vei afla tulaughing

| Anastasya01 a răspuns:

Ca si toate fetele as dori sa fei ceva romantic, atmosfera romantica, luminari, flori si toate chestiile estea.Insa nu ar fi suparata daca asta s-ar fi intimplat intr-un simplu apartament, decit altele in disco, masina etc.Sa fii cu persoana iubita.)

| Adeluuuu a răspuns:

Pai a fost super...a tinut destul de mult..inca il mai iubesc.dar suntem doar prieteniwinkingsad

| komy1414 a răspuns:

Relatiile au fost toate super intense, prima relatie intima...a fost doar OK happy