| rolandbejan a întrebat:

nu de mult m-am despartit de o fata. am mai trecut printr-o despartire acum o luna si ceva dar sa repetat.Bine ca acum e mai serioasa treaba. Ca sa va dau si mai multe detalii am sa va explic cum a fost. In aceasta relatie nu prea am fost fidel adica vorbeam cu una care fosta mea prietea nu o suporta dadeam likuri pe facebook la altele, trimiteam pupici la alte fete, etc. ok acum sa va zic cum a fost: vazuseram eu ca ea i-a dat like pe facebook la unul care nul stiu +comentariu cu un simplu pupic. Ceva normal in ziua de azi. Am luat-o la intrebari, pe moment nu a zis nimic de despartire dar dupa aceea pe la 9 seara imi da mesaj ca s-a saturat sa ma indoiesc de ia, ca nu am incredere in ea, etc. Am incercat eu u pic s-o iau cu zaharelul dar mi-a spus ca nu vrea si nu mai poate inca o data. Eu tin mult la ea dar stiu ca si ia tine la mine tot la fel de mult pentru ca i-am spus direct de ce nu mai putem continua si mi-a spus ca nu sentimentele sunt cauza ci s-a suparat si sa simtit ca ca si cum i-as fi interzis sa vorbeasca si etc. Sa suparat mai rau ca dupa aceea mi-a bagat pe cap ca eu la 4 dimineata vb cu alta pe care prietena mea nu o suporta si tot ce am facut eu. Bun... eu sunt cu un procent de 50% sigur ca ma voi impaca pentru ca si data trecuta eram sigur ca iar vom fi impreuna dar atunci nu era asa de grav. Va rog sa-mi spuneti cum sa procedez ca sa fie mai bine si sa am stiu eu ca ma o sa ma inpac 100% cu ea pentru ca eu nu vreau sa o pierd pentru ca o iubesc mult si stiu ca si ia ma iubeste la fel de mult. Dar aici mai e o problema nu stiu ce a apucato de nici pe facebook nu-mi raspunde. In fine dati-mi un sfat de folos. Multumes!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Du-te si colind-o, apoi ia-o cu tine