| thequestionMARK a întrebat:

Salut,de vreo doua luni sunt intro relatie cu o fata.Aceasta relatie mergea bine pana am hotarat sa luam o pauza.Pauza a durat cateva, dupa care ea mi-a dat un mesaj.De acolo am inceput sa vorbim si ne-am impacat.Impacatul a durat cateva zile pana am trecut pe langa ea fara sa o salut si s-a suparat foarte tare... Dupa ce mi-am cerut scuze ea a spus ca ma iarta, dar de atunci e din ce in ce mai distanta.Acum am sunta-o de ceva ori, mesaje si tot dar nu mi-a spus decat ca nu mai vrea sa vb cu mine, atat.Am intrebat-o pe o prietea de a ei ce se intampla cu ea de nu raspunde, ea mi-a spus ca nu ma suporta, dar nu stiu de ce inca odata...Acum stiu ca totul e incurcat happy. luni vreau sa ii fac o surpriza.Ce fel de surpriza ar fi potrivita?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intotdeauna o pauza reprezinta inceputul sfarsitului unei relatii. Fa-i o surpriza si fa un pas inapoi, acceptand realitatea.

| Alcyon a răspuns:

Cauta pe alta. Daca de la inceput nu merge, n-are rost.

| anyry a răspuns:

Un buchet de trandafiri si un buchet un mesaj cu "Iarta-ma, si cum o alinti tu! " Bafta!

| ManOfSpace a răspuns:

Tu o cunosti cel mai bine. Dai un cadou care stii ca o sa ii placa.

| DanielaB28 a răspuns:

Mm :3 Surpriza? poti sai dai un buchet de flori. mare surpriza nu trebuie sa faci si sa te pui pe cheltuieli pentru ca daca e fata de treaba un buchet de flori va fi un gest mic de suflet foarte dragut