| crazyinlove a întrebat:

Buna v-ati prin vreodata parintii, fratele sau sora facand sex? Cum ati reactionat laughing Voturiwinking

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu și nici nu îți imaginezi cât de mult mă bucur.

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da,de multe ori.
Imi bag castile in urechi si ascult muzica.

| unknownn a răspuns (pentru unknownn):

Mi-am prins pisica cu motanu', se pune? Face parte din familie.

| crazyinlove explică (pentru unknownn):

Se pune rolling on the floor

| Andr3Yush a răspuns (pentru unknownn):

=]] se pune, se pune laughing

| danielcoman32 a răspuns:

Da,mi-am vazut parintii de multe ori, m-am uitat la ei, si am invatat multe, normal ca nu le-am zis niciodata nimica, au fost si cateva faze excitante

| smaraher a răspuns:

Daaaaa,clar...sipe bunica, si pe deasupra m-o mai chemat si peine la o scurta partidarolling on the floor

| tilica150 a răspuns:

Da, i-am prins pe mama si pe tata, am ras laughing asta a fost reactia mea depinde si cati aiwinking

| XXXmsXX a răspuns:

Nu