| Andrada1244 a întrebat:

o intrebare: mi-a venit ciclul. a durat cam 3-4 zile si acum, dupa 7-8 zile parca imi vine iar. sunt virgina si nu iau nici un fel de pastile... e ceva grav? fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie ceva dereglare hormonala. Ciclul vine inainte si din cauza unui soc (fizic sigur, asta din ce stiu pe pielea mea). Dar poate sa reprezinte si o alta problema. Iti trebuie un ginecolog.

| Andrada1244 explică:

A da, si nu e in aceeasi luna. am avut cam pe la sfarsitul lui septembrie