| Doesntmatterbro a întrebat:

O sa urmeze o întrebare destul de tâmpită laughing. As dori sa mi se spună niște răspunsuri reale bazate pe cineva ce are mai multe cunoștințe asupra acestui organ. Am 22 cm in penis și as dori sa știu ca dacă fac sex mi se va face mai mare sau dacă fac anumite exercitii. Sunt virgin și nu am rupta ața și când ma masturbez parca ma limitează acea ața. Dacă as face sex m-ar ajuta sa îmi crească mai mare sau doar mi se desprinde ața? Am 21 de ani. Sunt ceva exercitii reale ce ma ajuta sa o cresc? Am
Menționat mărimea și anii in cazul in care afectează cu ceva răspunsul pe care doriți sa mi-l
dați

Răspuns Câştigător
| Doja a răspuns:

Tinand cont ca dupa 16-17 incep sa atingi capatul vaginului la 90% din femei - ceea ce pentru ele la intensitate mare e ca un pumn in stomac pe interior... la 22 eu zic ca esti arhisuficient. Nu te ingrijora de acest aspect.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca masurarea corecta a penisului se face cu linia peste penis, nu de sub penis!

| doctorandus a răspuns:

Penis de 22 cm? Cred ca trebuie sa mentionezi si de ce specie apartii.

| sofisis a răspuns:

Ata aia nu se va rupe. Se rupe doar foarte, foarte rar la unii barbati si accidental. 22 de cm este suficient. Are dreptate Doja cu pumnul in stomac.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Masturbarea sau sexul nu dezvolta penisul. Il mentine functional. Dar nu am inteles de ce-l vrei mai mare? ca sa nu poti face sex decat rar, cand gasesti vreo femei care sa-ti accepte asa ceva, ca fete nu prea cred ca o sa gasesti? Sau vrei sa devi star porno?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când faci sex doar ți se rupe ața. Sexul nu face penisul mai mare. De la varsta asta nu ar trebui să mai crească. După 22 ani se interupe creșterea.