| alexndru23413 a întrebat:

Când mă masturbez îmi iese un lichid din penis, dar îmi iese foarte mult, DC?

îmi puteţi spune şi dacă afectează cu ceva?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La cei 12 ani ai tai in nici un caz din penisul tau NU poate iesi ''foarte mult'' lichid deoarece in mod absolut sigur glandele tale reproducatoare nu au ajuns la maturizarea lor necesara si in consecinta NU produc sperma, iar cantitatea de lichid preejaculator se produce de regula in cantitate ''foarte mica''. In mod sigur exista o inadvertenta intre realitate si cele afirmate. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca iese dupa 2-3 minute inseamna ca e sperma, iar daca iese din primele secunde pana spre final se numeste lichid pre-ejaculator, ambele nu te afecteaza cu nimic.

| dalexbun a răspuns:

Elimini zinc, ai sa orbesti.