| andreeateiubeste1992 a întrebat:

tongue... am o problema: sunt cu un baiat, noi ne-am mai certat odata pentru ca eu nu veneam la el sa l pup sa-l giugulesc etc. faza e ca eu trebuie sa fac mereu primul pas astepata sa fac eu lucrurile intr-o relatie sunt 2 pers nu doar 1 el nici nu ziceai ca e prezent, si a fost iubitul unei fete cu care nu prea ma inteleg si o barfea o facea parasuta, curva etc.si s a desp de mine dupa 1 zi s a dus asa zisa mea "dusmanca" si aia ii facea toate poftele, si ei 2 ma barfeau pe mine... pana cand si-a dat seama ca am iub si s-a intors la mine, si acum face acelasi lucru asteapta sa-l pup eu, asteapta sa aduc subiecte despre care vb si asta nu mi plc aa da si e f romantic iar eu numai romanica nu sunt, sunt mai spontana el planuieste lucrurile : m a intrebat daca poate sa mi puna mana pe curlaughing))) faza e ca eu am fost 2 ani cu un baiat super dragut care era ca mine spontan nu mi spunea de enspe mii de ori ca ma iubeste si asta imi placea, pur si simplu imi e dor de baiatul ala, dar nicko(baiatul cu care sunt) imi place si nu stiu pe cine iub. cu cine ar trebui sa fiu? va rog help:cu cine ar trebeui sa fiu? si ce parere aveti de nicko? :X funda pentru cel mai bun rasp si pentru restul vot:*

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Cu toti cu care poti.