| Dragoi123 a întrebat:

Salut TPU
Pana acum o fata care sta cu mine in cartier si este cu mine in scoala venea mereu la mine ma lua in brate ma pupa pe obraz..eu unul credeam ca se joaca,apoi in o zi eram la scoala m-a luat cu ea in baie si mi-a dat un pupic rapid. dupa care a plecat,mie imi place dea ea si dupa chestia asta cred ca si ei mie, dar dupa ce mi-a dat acel pupic nu ma mai baga in seama, stiti cum sa ii atrag atentia sau macar de ce nu ma baga in seama? Multumesc

Răspuns Câştigător
| bogdan133 a răspuns:

Depinde, gandeste-te bine daca vrei sa te implici intr-o relatie cu ea, nu intra intr-o relatia doar asa, ca apoi o sa suferiti amandoi, gesturile ei arata ca te place dar. acum depinde si de tine.

| adriang95 a răspuns (pentru bogdan133):

Bre, nu mai stresa copilul degeaba. Ce să sufere? La cum vorbește are maxim 12-13 ani. De suferit suferi doar când intri zdravăn în adolescență, nu de la primul fir de păr pubian...

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil si a dat seama ce a facut si se simte rusinata

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Ca te place si trebuie sa faci si tu primul pas nu fi pampalau

| anca299 a răspuns:

Acuma depinde pe cati baieti mai pupa. daca te pupa numai pe tine inseamna ca te place.

| Sandya a răspuns:

Nu te mai baga inseama deoarece danduti acel pupic ea tia aratat in felul ei k te place...si acum probabil asteapta un raspuns din partea ta, nu sai atragi atentia. daca tot iti place si tie de ea intreab-o daca vrea sa stea cu tine