| Cocheta a întrebat:

parul meu este pina la urma dar vreau sa fie mai lung timp de 1 luna dati-mi ceva sfaturi cum sal cresc lung in putin timp funda kiss Scuzati categoria

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ulei de ricin

| georgiana_1403 a răspuns:

Eu am luat calciu din corali pentru par si unghii de la parapharm si mi-a crescut parul destul de mult intr-o luna. Il gasesti la farmaciile naturiste dar cred ca se gaseste mai greu. Este in jurul la 15 lei. Uite si aici ca sa iti faci o idee: http://naturasanat.allshops.ro/......pharm.html

| ingerpufos a răspuns:

Pai ar fi bine sa-ti pui o masca cu ulei de ricin sau sa-ti pui ulei de masline de la radacina si sal lasi cam o jumatate de ora si apoi sa te speli ca de obicei... funda?

| 1n3x a răspuns:

Am stat 5 minute sa descifrez ce dracu ai zis acolo.Foloseste fato semne de punctuatie, ca-ti ia doar 1 secunde/semn. Ce naiba!?!
Tai varfurile si te dai cu ulei de ricin.In 5 zile devii Rapunzel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura solutie ar fi sa tai varfurile (foarte putin, cativa milimetri), sa te dai cu ulei de ricin, si sa mananci cat mai sanatos. Nu exista vreo solutie miraculoasa, daca faci cum ti-am zis, poti obtine maxim 2-3 cm intr-o luna.